ایران همچون فرشش، پیچیده، رنگارنگ و سنتی

۱۳۹۵-۰۶-۲۱

گردشگرانی که عازم ایران می شوند، ایران را همچون فرش ایرانی کشوری پیچیده، رنگارنگ و بسیار سنتی توصیف می کنند. روزنامه انگلیسی تلگراف با بیان 6 دلیل برای سفر به ایران به توصیف جذابیت های ایران برای گردشگران خارجی پرداخت و نوشت: گردشگرانی که عازم این کشور می شوند، ایران را همچون فرش ایرانی کشوری پیچیده، رنگارنگ و بسیار سنتی توصیف می کنند.

 به گزارش تلگراف، گردشگرانی که به ایران سفر کرده اند، این کشور را یک مقصد فوق العاده برای سفر و مملو از گنجینه های دست نخورده ای می دانند که منتظر کشف شدن هستند.

این واقعیت که ایران در صدر فهرست های پذیرنده گردشگر به تعداد بالا قرار ندارد بدان معناست که انسان های با ذهن باز احتمالا از سفر به این کشور لذت خواهند برد.

گردشگرانی که عازم این کشور می شوند، ایران را همچون فرش ایرانی کشوری پیچیده، رنگارنگ و بسیار سنتی توصیف می کنند. عاشقان تاریخ از دیدن بناهای تاریخی از جمله شهر باستانی پرسپولیس شگفت زده می شوند، در حالی که زیبایی فتوژنیک معماری کلاسیک ایرانی که معمولا با آن کاشی های آبی معروف پوشیده شده، چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد.

وجود کوهستان های مناسب بری اسکی در کنار چشم انداز زیبای کویر با ترکیبی از ساکنان مهمان نواز و غذاهای لذیذ و فرهنگ باستانی ترکیب یافته از شهر و موسیقی و هنر بدان معناست که ایران مقصدی الهام بخش برای گردشگران است.

سایر مطالب